Благодійна організація “Діти Чорнобиля за виживання”
Солом’янского району була офіційно зареєстрована і працює з 12 лютого 1996 року.

Фонд був організований для надання допомоги, зміцнення здоров’я дітей, захисту материнства, допомоги багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, діткам – сиротам і напівсиротам.

Благодійна організація “Діти Чорнобиля за виживання” Солом’янського району м. Києва є безприбутковою організацією і не має фінансової підтримки від держави.

Наша організація нараховує більше 170 дітей із сімей, що були ліквідовані із зони Чорнобильської АЕС, із малозабезпечиних сімей, дітей – сиріт, напівсиріт та дітей – інвалідів.

Організація працює вже більше 20 років. За цей час ми надавали гумонітарну допомогу, продукти для цих сімей та дітей, організовували свята, організовували гуртки цільових напрвлень та таке інше.

На сьогодні наша організація проводить заняття з дітьми по ліпці з полімерної глини та пластиліну, малюванню, вишивці стрічками, де ми і намагаємось реалізувати нижче описані принципи роботи з дітками. Всі заняття проводяться безкоштовно.

Загалом соціально – економічне становище в нашій країні на порозі катастрофи для найменш захищиних верств населення. Люди проживають в умовах відсталої країни і бідності. Наших дітей все більше вражають такі соціальні ями і вони опиняються на вулицях, де дитяча вразливість оточена криміналом, наркотиками, насильством і таке інше. Дитяча психіка легко піддається впливу і в таких умовах легко формується людина з низкою моральних принципів і поглядів на світ, притаманною найнижчим прошаркам суспільства.

Робота з дітьми та їх батьками показала, що вони гостро потребують не тільки подарунків, але і організації закладу, де діти зможуть відвідувати заняття за інтересами, спілкуватися з однолітками поза вулецею, вчитися чомусь новому разом з вихователями такого центру, які зможуть професійно направити дитину на вірний шлях розвитку. Тому ми вирішили взяти курс на нове направлення в роботі нашої організації, який би допоміг :

 • забрати дітей з вулиці;
 • самореалізувати дітей;
 • виявити нові здібності;
 • навчити чомусь новому;
 • навчити дітей доброті до інших людей;
 • навчити допомагати іншим;
 • спрямувати їх реальність в новий, світлий і добрий для них світ;
 • навчити дітей любові до інших і усього світу.

Також цілями цього заходу є направлення здібностей дітей в океан нових вражень, де дитина почуває себе впевненою, цілеспрямованою, де дитина починає розуміти себе, свій внутрішній світ, світ дорослих, в який вона відправиться сповненою сил і можливостей. Також залучити дітей працювати з природніми матеріалами, що дасть можливість стати блище до природу вцілому. А одним із найважливіших цілей центру є забрати дітей з вулиці.

Такий центр розрахований на дітей віком від 6 до 16 років. Всі заняття для дітей будуть проводитись безкоштовно. Робота соціально – реабілітаційного центру розрахована на залучення досвідчених викладачів, а також молоді – волонтерів, які зацікавлять і навчать дітей згідно принципам роботи нашої організації. Для роботи з дітками для початку мають бути залучені :

 • Психолог
 • Викладач з англійської мови (можливо також інші мови)
 • Викладач по ліпці
 • Викладач по вишивці
 • Викладач з малювання
 • Викладач з акторського мистецтва
 • Та інші викладачи в залежності від можливостей центру.

Центр передбачає можливість відвідання дітьми загально освітніх, розважальних, розвиваючих закладів, такі як музеї, театри, кінотеатри, прогулянки та подорожі на природу та такі інші. На рахунок плану та кошторису проекту звертайтесь до керівництва організації. Взагалом керівництво нашої організації відкрито для нових ініціатив небайдужих до нашої справи людей.

Якщо ці строки читає людина, котрій не байдужа таке направлення розвитку молоді, то ви можете звернутись до президента або віце-президента організації у розділі Контакти, для залучення до нашої роботи.