Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (відповідно до рішення Київської міської ради від 8 лютого 2018 року № 21/4085)
Благодійний фонд “Діти Чорнобиля за виживання”
Дата реєстрації: 9 грудня 1998 року (завантажити)
Місцезнаходження: 0067, м.Київ, пер.Чугуївський 19-ф, тел. 044 453 2407
Податковий статус: Неприбуткова організація (завантажити)
Статут організації: завантажити (або Статут)
Баланс організації за минулий (2018) рік завантажити (або див. Баланс 2018)
Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за минулий (2018) рік завантажити (або див. Звіт про використання доходів 2018)
Інформація про суми членських, благодійних і інших внесків, залучених організацією за останній звітний рік з метою фінансування її статутної діяльності Благодійна організація «Діти Чорнобиля за виживання» Соломянського району м. Києва не залучає членських внесків тому що батьки дітей, які  в нашій організації, не мають  можливості  на оплату таких щомісячних внесків.
Інформація про майнову базу організації, зокрема, про приміщення, в яких організація здійснює свою діяльність станом на дату звернення, із зазначенням правових підстав використання відповідного майна Благодійна організація «Діти Чорнобиля за виживання» орендує за 1 грн. цокольне приміщення 39,3 кв.м. за адресою: провулок Чугуївський,19а м Києва.
В приміщенні маємо столи, стільці, компьютер, деревяну стінку для дитячих робіт, тумбочки. Всі ці меблі б/у подарували організації фірма, яка закрилася і виїхала із України.
Біографічна довідка щодо керівника організації завантажити
Інформація про громадські, благодійні й інші заходи, проведені за участі організації за напрямками її статутної діяльності, який містить: описи заходів; дати і місце їх проведення; фотозвіт про заходи, проведені за участі організації за напрямками її статутної діяльності у минулому році завантажити

(див. розділ сайту  Благодійна діяльність)

Інформація про заходи, які планується провести за участі організації з напрямками її статутної діяльності протягом наступних 12 місяців. завантажити